In-House Managers

Prowadzimy projekty Interim Management dla wszystkich obszarów biznesu, a także strategiczne projekty konsultingowe HR

Poszukujesz Interim Managera do projektu w swojej firmie? Przeszukaj naszą bazę >>>
Jesteś w: Praktyka > Sukcesy projektów > Doradztwo HR

Doradztwo HR

Budowa strategii HR | Projektowanie polityki i systemów płac | Projektowanie struktur organizacyjnych

Problem:

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży przemysłowej, należąca do międzynarodowej grupy opiera powiększanie swoich udziałów rynkowych na częstych działaniach akwizycyjnych. Taka strategia wymaga od firmy dużej elastyczności w zakresie dostosowywania struktur organizacyjnych. Częste zmiany w strukturach firmy były pretekstem do nawiązania z naszą firmą stałej współpracy w zakresie wsparcia przy projektowaniu i ocenie efektywności organizacji.

Rozwiązanie:

Od dłuższego czasu prowadzimy stałą współpracę z Klientem w zakresie doradztwa organizacyjnego. Pomagamy dostosowywać strukturę firmy do aktualnego modelu funkcjonalnego, badamy i opiniujemy koncepcje zmian w tym zakresie a także z punktu widzenia HR wspieramy naszego Klienta, jako niezależni eksperci, w procesach due-diligence.

Efekt:

Niewątpliwie najważniejszym elementem tego długotrwałego projektu jest nasza dobra znajomość Klienta, jego modelu biznesowego, kluczowych procesów biznesowych i decyzyjnych, kultury organizacji itp. Z tego co wiemy, Klient ceni nasze kompetencje w zakresie doradztwa organizacyjnego, które umożliwiają otrzymanie niezależnego spojrzenia na kwestię efektywności struktur i ich rozwoju.

Logo InHouseManagers

Logowanie Kontakt English version