In-House Managers

Prowadzimy projekty Interim Management dla wszystkich obszarów biznesu, a także strategiczne projekty konsultingowe HR

Poszukujesz Interim Managera do projektu w swojej firmie? Przeszukaj naszą bazę >>>
Jesteś w: O nas > Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą wspierającą Zarządzanie Zasobami Ludzkimi u naszych Klientów. Powstaliśmy w 2005 roku rozpoczynając działalność od realizacji projektów doradczych w obszarze strategicznego HR.

Obecnie prowadzimy dwie podstawowe usługi: Interim Management oraz strategiczne doradztwo HR.
 

Interim Management dla wszystkich obszarów biznesu

Na z góry określony czas projektu dostarczamy doświadczonego i specjalnie przez nas dobranego Interim Managera z dowolnego obszaru biznesowego (marketing, sprzedaż, finanse, logistyka, IT, produkcja, operacje, GM i inne), wykonującego pracę wewnątrz organizacji Klienta. W usłudze Interim Management kładziemy nacisk głównie na:

  • możliwie najkrótszy czas pomiędzy złożeniem zapytania ofertowego przez Klienta, a rozpoczęciem projektu przez Interim Managera,
  • bezpieczeństwo kontraktu gwarantujące osiągnięcie zamierzonego rezultatu,
  • skuteczność wybranej osoby w realizacji powierzonych zadań.

Dlatego stworzyliśmy Sieć Interim Managerów IHM.

Składa się ona z ponad setki wysokiej klasy specjalistów ze wszystkich dziedzin biznesu. Managerowie zostali przez nas wyselekcjonowani w trakcie kilkuetapowego procesu doboru.

Nasza Sieć jest szeroka i nadal się rozrasta. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i skutecznie dostarczać Państwu Interim Managerów do dowolnego projektu wewnątrz Państwa organizacji. Używając języka reklamy, naszym zdaniem, współpracujemy obecnie z „prawdopodobnie najlepszymi Managerami w Polsce”.

Sami wielokrotnie w naszej karierze stawaliśmy przed wyzwaniami podobnymi do tych, które są charakterystyczne dla naszych Klientów. Rozumiemy jak ważne jest dla biznesu ograniczenie ryzyka związanego z prowadzeniem prac przez firmy zewnętrzne. Dlatego monitorujemy przebieg projektu, zapewniamy kontrolę merytoryczną oraz utrzymujemy stały kontakt z Klientem aż do pomyślnego zakończenia zadania.

Konsulting strategiczny HR

Drugim obszarem naszej działalności jest doradztwo biznesowe. W usługach konsultingowych dla obszaru HR wykorzystujemy wiedzę pracujących z nami od lat praktyków, doradców, co pozwala nam na obszerną diagnozę sytuacji firmy. Dodatkowo, nasze doświadczenie managerskie umożliwia nam dostarczanie praktycznych rekomendacji z dziedziny Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Uważnie słuchamy naszych Klientów i proponujemy optymalne dla nich rozwiązania.
Dopiero osiągnięcie zamierzonego efektu kończy naszą pracę.

Kontakt w sprawach projektów

W sprawach współpracy i projektów Interim Management lub strategicznego doradztwa HR zapraszamy do kontaktu z Partnerem Zarządzającym firmy In-House Managers:
Pawłem Szabelewskim
e-mail: p.szabelewski@inhousemanagers.com
tel. +48 604 636 259
 

Logo InHouseManagers

Logowanie Kontakt English version