In-House Managers

Prowadzimy projekty Interim Management dla wszystkich obszarów biznesu, a także strategiczne projekty konsultingowe HR

Poszukujesz Interim Managera do projektu w swojej firmie? Przeszukaj naszą bazę >>>
Jesteś w: O nas > Nasz zespół > Interim management

Interim management

Lidia Szabelewska

Lidia Szabelewska

Partner

Tel: +48 508 047 593

Mail: l.szabelewska@inhousemanagers.com

Lidia Szabelewska ukończyła w 1995 r. Akademię Ekonomiczną w Krakowie, gdzie zdobyła tytuł magistra międzynarodowych stosunków gospodarczych i politycznych, kierunek – handel zagraniczny.
Po zakończeniu studiów przez 4 lata pracowała w firmie Master Foods Polska zajmując różne stanowiska w Dziale Logistyki. Między innymi zaangażowana była w rozwój procesów logistycznych, wdrażanie systemów wspomagających te procesy, jak również w tworzenie procedur operacyjnych oraz prowadzenie projektów optymalizacyjnych.
Przez następne 11 lat zatrudniona była w dziale doradztwa w zarządzaniu w firmie KPMG, w tym przez 5 lat na stanowisku menadżerskim. Była odpowiedzialna za zarządzanie jak również realizację projektów dotyczących analizy i reorganizacji procesów biznesowych, podnoszenia efektywności działania i wdrożeń systemów informatycznych, szczególnie w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw: zaopatrzenia, zarządzania zapasami, logistyki, obsługi klientów. Przeprowadzała również studia wykonalności oraz analizy ekonomiczne dla projektów. Jej doświadczenie branżowe obejmuje FMCG, transport i logistykę, telekomunikację oraz farmację.

Logo InHouseManagers

Logowanie Kontakt English version