In-House Managers

Prowadzimy projekty Interim Management dla wszystkich obszarów biznesu, a także strategiczne projekty konsultingowe HR

Poszukujesz Interim Managera do projektu w swojej firmie? Przeszukaj naszą bazę >>>
Jesteś w: Konsulting > Nasze podejście

Nasze podejście

Na czy polega?

Świadczone przez nas usługi w zakresie konsultingu HR polegają na współpracy naszych ekspertów, praktyków HR z zespołem Klienta. Diagnozujemy sytuację w firmie a następnie opracowujemy i dostarczamy stosowne rekomendacje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w rzeczywistej pracy w biznesie, dużo wiemy o oczekiwaniach firm wobec dostawców usług doradczych i współpracy z konsultantami. Staram się je spełniać.
Dlatego doradzając Klientowi kierujemy się następującymi zasadami:

  • Uważnie słuchamy Klienta i analizujemy jego faktyczne potrzeby
  • Rzetelnie diagnozujemy sytuację i dzielimy się otwarcie swoimi spostrzeżeniami
  • Prezentujemy wachlarz możliwych rozwiązań i wspólnie z Klientem tworzymy opcję "szytą na miarę"
  • Zachęcamy Klienta do czynnego uczestnictwa w cały projekcie dzieląc się w ten sposób swoją wiedzą i doświadczeniem nie tylko na temat samych rozwiązań ale także o sposobie ich tworzenia

Nasze podejście

Podstawowe pryncypia naszej pracy w konsultingu to:

  • Mając na uwadze koszty projektu starannie planujemy nasze zaangażowanie. Gdy jest to możliwe przekonujemy Klienta, aby pewne zadania wykonał samodzielnie.
  • Staramy się możliwie najmocniej włączać osoby ze strony Klienta w pracę przy projekcie, podnosząc w ten ostateczną jakość rozwiązań
  • W przypadku projektów wdrożeniowych, podejmujemy się zleceń, których wartość dodana dla biznesu wielokrotnie przekroczy ich cenę tak aby Klient miał pewność trafnej inwestycji.
  • Często pracujemy w oparciu o formy warsztatowe.

Zachęcamy do kontaktu z nami gdy:

Lubimy doradzać i dzielić się naszymi doświadczeniami. Również, a może nawet szczególnie w bardzo trudnych przypadkach. Oto kilka powodów, dla których proponujemy wykonanie telefonu do nas:

Powód nr. 1.
Nie posiadasz w danym momencie zasobów o wystarczającym doświadczeniu, kompetencjach i know-how, które mogłyby wykonać pracę z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.

Powód nr. 2.
Pomimo posiadanych, dostępnych i odpowiednich zasobów wewnętrznych pragniesz uzyskać niezależną rekomendację działań z obszaru HR.

Powód nr. 3.
Zauważasz problemy w zdefiniowaniu priorytetów dla funkcji HR lub w realizacji założonej uprzednio strategii HR i osiągania wyznaczonych przez nią celów. Masz wątpliwości czy przyjęta strategia HR we właściwy sposób wspiera założenia biznesowe.

W przypadku Państwa zainteresowania otrzymaniem większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu z naszym Partnerem Zarządzającym - Pawłem Szabelewskim,
e-mail: p.szabelewski@inhousemanagers.com,
tel. +48 604 636 259.

Logo InHouseManagers

Logowanie Kontakt English version