In-House Managers

Prowadzimy projekty Interim Management dla wszystkich obszarów biznesu, a także strategiczne projekty konsultingowe HR

Poszukujesz Interim Managera do projektu w swojej firmie? Przeszukaj naszą bazę >>>
Jesteś w: Praktyka > Sukcesy projektów > Interim Management

Interim Management

Marketing | Produkcja | HR | Finanse

Problem:

Zmiana strategii rynkowej w międzynarodowej firmie z branży finansowej określała na nowo rolę i sposób funkcjonowania całego obszaru marketingu. W swoich obecnych zasobach Klient posiadał bardzo dobry zespół marketingowców sprawnie realizujących strategię marek, lecz nie mający doświadczeń w przełożeniu nowej strategii biznesowej na działanie operacyjne dla całej funkcji marketingowej.

Rozwiązanie:

Wybrana przez Klienta osoba należąca do Sieci Interim Managerów In-House Managers, rozpoczęła projekt dla Zarządu firmy polegający na wsparciu Dyrektora Marketingu w opracowaniu i wdrożeniu nowej koncepcji funkcjonowania marketingu. Projekt wymagał w krótkim czasie zrozumienia aktualnych realiów rynkowych, sposobów działania, kluczowych procesów biznesowych, a także nowych założeń strategii firmy. Ważne z punktu widzenia przyszłego wdrożenia było także wypracowanie porozumienia z zespołem marketingu, na którego barkach spoczął w przyszłości cały ciężar zmian.

Efekt:

Wyniki prac projektowych pozwoliły Zarządowi firmy dokonać oczekiwanych zmian w obszarze marketingu oraz przygotować kierownictwo tego działu do samodzielnej pracy przy realizacji nowej strategii firmy. Specjalistyczna ekspertyza naszego Interim Managera została wykorzystana w ściśle określony sposób tylko przez czas konieczny do przeprowadzenia projektu.

Logo InHouseManagers

Logowanie Kontakt English version