In-House Managers

Prowadzimy projekty Interim Management dla wszystkich obszarów biznesu, a także strategiczne projekty konsultingowe HR

Poszukujesz Interim Managera do projektu w swojej firmie? Przeszukaj naszą bazę >>>
Jesteś w: Praktyka > Sukcesy projektów > Interim Management

Interim Management

Marketing | Produkcja | HR | Finanse

Problem:

Wzrost wielkości sprzedaży na rynku lokalnym a także znaczne zwiększenie eksportu na rynki zagraniczne wymagał od polskiego oddziału międzynarodowej korporacji z branży FMCG, zmian w obszarze produkcji, w organizacji pracy oraz strukturze działu i magazynów wewnętrznych. Wobec powyższych wyzwań Zarząd Działu Produkcji dostrzegł konieczność optymalizacji czynności wykonywanych przez pracowników. Ważnym elementem związanym z wyborem formuły Inerim Management projektu była chęć pozyskania obiektywnych informacji.

Rozwiązanie:

Klient zakontraktował pracę wybranego przez siebie Interim Managera specjalizującego się w projektach z dziedziny inżynierii produkcji. Osoba ta zaprojektowała i przeprowadziła statystyczne badanie rozkładu czasu pracy dla kilku kluczowych stanowisk produkcyjnych i magazynowych. Następnie wspólnie z managerami Klienta dokonała analizy zebranych w bazie danych informacji i przygotowała rekomendacje co do potencjalnych kierunków działań. Projekt kończył się wdrożeniem zmian w organizacji produkcji i gospodarki magazynowej w życie.

Efekt:

Projekt realizowany w formule Interim Management pozwolił Zarządowi Działu Produkcji wypracować i wdrożyć pożądane rozwiązanie bez angażowania własnej kadry managerskiej zajętej realizacją napiętych planów produkcyjnych. Kilka miesięcy pracy Interim Managera wewnątrz organizacji ocenionych zostało wzorowo głównie ze względu na docenione przez Klienta umiejętności budowy relacji i dostosowania do nowych sytuacji wybranej do projektu osoby.

Logo InHouseManagers

Logowanie Kontakt English version