In-House Managers

Prowadzimy projekty Interim Management dla wszystkich obszarów biznesu, a także strategiczne projekty konsultingowe HR

Poszukujesz Interim Managera do projektu w swojej firmie? Przeszukaj naszą bazę >>>
Jesteś w: Interim Management > Dla Interim Managera > Wsparcie

Wsparcie

Wsparcie dla Interim Managerów

Interim Managerowie należący do naszej Sieci, mogą liczyć na wsparcie w następujących obszarach:

Zdobywanie i dostarczanie projektów:

  • Poszukiwanie potencjalnych Klientów;
  • Rekomendowanie odpowiednich kandydatów na Interim Managerów do konkretnych projektów. Zapewniamy anonimowość prezentowanych Klientowi na tym etapie cv;
  • Towarzyszenie w rozmowach kwalifikacyjnych kandydatów;
  • Prowadzenie negocjacji z Klientem;
  • Zagospodarowanie kwestii prawnych – to In – House Managers zawiera umowę z Klientem oraz osobną umowę z zakontraktowanym Interim Managerem.

Udzielanie wsparcia podczas projektów:

  • Shadow Manager – w czasie trwania projektu Interim Managera wspiera wybrana z naszej Sieci osoba o zbliżonych kompetencjach. Jest sparing partnerem, pomaga w sytuacjach niespodziewanych, konfliktowych.
  • Kontaktowa osoba administracyjna - każdy Interim Manager z naszej Sieci ma przypisaną sobie osobę kontaktową. Udziela ona informacji o wydarzeniach organizowanych przez In – House Managers, a w trakcie realizacji projektu koordynuje kwestie księgowo – formalne.
  • Key Account Manager – utrzymuje relacje z Klientem, poszukuje nowych szans sprzedażowych dla usługi Interim Management, nadzoruje realizację projektu od strony formalnej.

Integracja środowiska:
Dzięki licznym rozmowom z Interim Managerami, dostrzegliśmy na rynku potrzebę zintegrowania tego rozdrobnionego dziś środowiska. Wszystkim Interim Managerom należącym do naszej Sieci umożliwiamy wymianę poglądów i doświadczeń. Wystarczy tylko zalogować się do naszego portalu używając otrzymanego od nas swojego loginu i hasła.

Wymiana doświadczeń:
Dla Interim Managerów realizujących aktualnie we współpracy z nami projekty, organizujemy comiesięczne spotkania będące swoistą platformą wymiany doświadczeń.

Aktualny profil biograficzny:
Umożliwiamy Interim Managerom z naszej Sieci internetowy dostęp do swojego profilu zawodowego. Dzięki temu prezentujemy Klientom najświeższe informacje o potencjalnych kandydatach do projektów.

Logo InHouseManagers

Logowanie Kontakt English version