In-House Managers

Prowadzimy projekty Interim Management dla wszystkich obszarów biznesu, a także strategiczne projekty konsultingowe HR

Poszukujesz Interim Managera do projektu w swojej firmie? Przeszukaj naszą bazę >>>
Jesteś w: Interim Management > O usłudze > Sens usługi

Sens usługi

Interim Manager – czy inaczej manager czasowy – to osoba, która w celu wykonania określonych zadań w określonym czasie, przejmuje obowiązki kierownicze u Klientów. W przeciwieństwie do konsultanta ponosi odpowiedzialność za wdrożenie i wynik swojej pracy.
Opuszcza przedsiębiorstwo, gdy tylko problem zostanie rozwiązany, a do firmy trafia stabilne, nowe kierownictwo w tym obszarze. Posiada znaczne doświadczenie na wyższych szczeblach zarządzania.

Interim Manager na czas projektu pracuje w siedzibie Klienta i z jego ludźmi, jest członkiem zespołu, natomiast nie jest zatrudniony na umowę o pracę. Ramy czasowe jego pracy są z góry określone i obejmują zazwyczaj około 6 - 12 miesięcy.
W tym krótkim czasie Interim Manager dołącza do zespołu, zajmując określone miejsce w hierarchii przedsiębiorstwa, tak by już od pierwszego dnia działać skutecznie i realizować cele, które ustalił z Klientem.
Tu nie ma mowy o okresie próbnym czy o ulgowym traktowaniu. Manager pomaga firmie poradzić sobie z trudnymi sytuacjami, korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia we wdrażaniu projektów.
Służy swoim know – how, którego akurat Klientowi brakuje, a za który Klient nie chce i nie potrzebuje płacić stale.

Skorzystanie z usług Interim Managera nie wymaga tworzenia pełnego stanowiska pracy. Poza biurkiem i w pewnych sytuacjach użyczonym na czas projektu komputerem, Klient nie musi wyposażać Interim Managera w kosztowne benefity i świadczenia oferowane pracownikom zatrudnionym w tradycyjny sposób.

Logo InHouseManagers

Logowanie Kontakt English version