In-House Managers

Prowadzimy projekty Interim Management dla wszystkich obszarów biznesu, a także strategiczne projekty konsultingowe HR

Poszukujesz Interim Managera do projektu w swojej firmie? Przeszukaj naszą bazę >>>
Jesteś w: Praktyka > Sukcesy projektów > Interim Management

Interim Management

Marketing | Produkcja | HR | Finanse

Problem:

Znacząca ekspansja i rozwój biznesu w przeciągu kilku lat przekształciły wiodącą firmę kosmetyczną ze stosunkowo małej lokalnej organizacji w międzynarodowy koncern. Coraz częściej, wypracowane kilka lat temu rozwiązania w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, ze względu na obecną skalę biznesu, nie przynosiły spodziewanych rezultatów. Klient, mając na celu podniesienie wewnętrznych kompetencji swojej kadry zarządzającej HR, zdecydował się na realizację projektu przeglądu i restrukturyzacji procesów w formule Interim Management.

Rozwiązanie:

Po wyborze przez Klienta jednej z przedstawionych przez In-House Managers osób, Interim Manager rozpoczął zakontraktowany projekt. Pierwsze miesiące pracy pokazały jak skutecznie osoba z zewnątrz jest w stanie zrozumieć organizację i przygotować konkretne rekomendacje. Nowe spojrzenie, brak ograniczeń, otwarte podejście Interim Managera, a także współdziałanie z zespołem managerskim HR Klienta umożliwiły wypracowanie bardzo ciekawych pomysłów.

Efekt:

Opracowanie rozwiązania oraz przygotowanie kadry zarządzającej HR do wdrożenia ich w życie przez Interim Managera, umożliwiły Klientowi optymalne wykorzystanie naszej usługi do osiągnięcia zakładanych celów. Firma wykorzystała pracę Interim Managera do wykonania ściśle określonego zadania po czym samodzielnie przeprowadziła dalsze zadania.

Logo InHouseManagers

Logowanie Kontakt English version